Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau des Merveilles Limited Edition 2013 Hermes dla kobiet

Eau des Merveilles Limited Edition 2013 Hermes dla kobiet

Miałem: 1

Eau des Merveilles Limited Edition 2013 Hermes dla kobiet Zdjęcia

Eau des Merveilles Limited Edition 2013 marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau des Merveilles Limited Edition 2013 został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i elemi; nutami serca są ambra, różowy pieprz, fiołek i pieprz; nutami bazy są jodła, mech, cedr i wetyweria.

Pomarańcza Cytryna Elemi

Ambra Różowy pieprz Fiołek Pieprz

Jodła Mech Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des Merveilles Limited Edition 2013 by Hermes.

Eau des Merveilles Limited Edition 2013 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau des Merveilles Limited Edition 2013, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau des Merveilles Limited Edition 2013, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des Merveilles Limited Edition 2013 marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des Merveilles Limited Edition 2013 marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Avon Tomorrow for Men Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Bijan Bijan With a Twist for Men Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Karl Lagerfeld Kapsule Woody Scents of Time Ankh Monotheme Fine Fragrances Venezia Grace Amber DSH Perfumes Three Kings Arno Sorel Shaman Gold Brooks Brothers Black Fleece Laura Mercier Minuit Enchante