Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau des Merveilles Constellation Hermes dla kobiet

Eau des Merveilles Constellation Hermes dla kobiet

Eau des Merveilles Constellation Hermes dla kobiet Zdjęcia Eau des Merveilles Constellation Hermes dla kobiet Zdjęcia

Eau des Merveilles Constellation marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau des Merveilles Constellation został wydany w 2006 roku. Eau des Merveilles Constellation stworzyli Ralf Schwieger i Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są pomarańcza, Żywica jodłowa i pieprz; nutami serca są ambra, dąb i cedr; nutami bazy są balsam peruwiański, syjamski benzoes i nuty drzewne.

Pomarańcza Żywica jodłowa Pieprz

Ambra Dąb Cedr

Balsam peruwiański Syjamski benzoes Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des Merveilles Constellation by Hermes.

Eau des Merveilles

Eau des Merveilles Constellation Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Rzeczywiście łudząco podobne do pierwowzoru. Troszkę tylko bardzie płaskie. Mniej ambrowe, a przez to minimalnie bardziej kanciaste. I pozbawione skrzącego się pieprzu. Drzewne, żywiczne perfumy. Przyjemne choć z mniejszym polotem.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

To normalne Eau des Merveilles, tylko w limitowanym flakonie. Czyli: wspaniałe :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau des Merveilles Constellation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau des Merveilles Constellation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des Merveilles Constellation marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des Merveilles Constellation marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Toilette Olivier Durbano Amethyst Serge Lutens Cedre Joop! Joop! Femme Ginestet Botrytis Sisley Soir de Lune Christian Lacroix C`est La Vie Terry de Gunzburg Rouge Nocturne Hermes Hermessence Vetiver Tonka Montale Powder Flowers Aramis Tuscany Per Donna Penhaligon`s Cornubia Guerlain L'Heure Bleue Juliette Has A Gun Midnight Oud Juliette Has A Gun Citizen Queen Juliette Has A Gun Mad Madame Guerlain Ambre Eternel Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Atelier Cologne Santal Carmin Les Nereides Oppoponax