Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition Hermes dla kobiet

Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition Hermes dla kobiet

lekko korzenny
Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition Hermes dla kobiet Zdjęcia

Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, włoska cytryna i elemi; nutami serca są różowy pieprz, pieprz, fiołek i ambra; nutami bazy są mech dębowy, cedr, wetyweria i jodła.

Gorzka pomarańcza Włoska cytryna Elemi

Różowy pieprz Pieprz Fiołek Ambra

Mech dębowy Cedr Wetyweria Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition by Hermes.

Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau des Merveilles 10th Anniversary Edition marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Sensi Thierry Mugler B*Men Gabriela Sabatini Devotion for Men Avon Derek Jeter Driven Black Krizia Moods by Krizia Uomo Annick Goutal Musc Nomade Jacomo Jacomo de Jacomo Karl Lagerfeld Kapsule Woody Amouage Amouage Epic Man Les Nez Let Me Play the Lion Avon Outspoken by Fergie Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre