Marki » F-H » « Grupy

Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Rhubarbe Ecarlate został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi rabarbar; nutą serca jest czerwone jagody; nutą bazy jest białe piżmo.

Rabarbar

Czerwone jagody

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rhubarbe Ecarlate by Hermes.

D&G Anthology L`Imperatrice 3
Masaki/Masaki
Lovely Garden

Eau de Rhubarbe Ecarlate Recenzje Perfum

mimozka
mimozka

Kolejny przestrzenny,świeży zapach. Idealny na lato. Parne,słoneczne gdzie momentami mamy ochotę zanurzyć się w zimnej,orzeźwiającej wodzie. Takie to pachnidło jest: orzeźwiające,chłodne. Wprowadzające powiew rześkiej elegancji. Wyczuwam w perfumach tych przede wszystkim kwaśny rabarbar,ale nie jest on płaski, bez wyrazu. Jest wzniesiony na piedestał za sprawą czerwonych jagód i nienachalnego piżma. Marka Hermes jak i kilka innych ma jeden charakterystyczny klucz zapachowy, który czyni pachnidła tej marki jedyne w swym rodzaju.Rhubarbe może pochwalić się dobrymi parametrami zapachowymi.Interesujące perfumy.

fortissimo1603
fortissimo1603

Nazwa mówi sama za siebie. Rabarbar w czystej postaci. Nawet tych jagód tu nie wyczuwam, tak właściwie to nawet nie chce mi się zastanawiać czy one tam są i czy są odpowiedzialne za wydźwięk całego zapachu. To rabarbar i już! :)
Anaita wyjęła mi z ust to co chciałam powiedzieć. Fajnie, że ktoś w końcu pomyślał, iż nie tylko cytrusy mają moc odświeżania, które mówiąc szczerze powoli mi powszednieją. Jest jeszcze tyle fajnych orzeźwiających składników, no choćby ananas czy agrest.
Prócz tego, że perfumy niesamowicie odświeżają, to ich spora aplikacja w magiczny sposób również odchudza i odmładza (nie infantylnie a raczej dziewczęco). Nie pamiętam kiedy mężczyźni tak się za mną oglądali. Serio. A należę raczej do tych przeciętnych urodowo. Wiadomo, że to nie zapach na wieczorną randkę, ale na popołudniowy spacer jak najbardziej. Do tego zwiewna sukienka i sukces murowany. Niestety trzeba się cichaczem dopsikiwać, bo po 3 godzinach zapach znika.

Anaita
Anaita

Dzis w upałach 35+ Rabarbar zdał egzamin na piątkę! Zapach jest bardzo orzeźwiający ale na szczęście choć raz nie wynika to z cytrusowych konotacji. Jest bardzo prosty i ewoluuje dokładnie tak jak podają to nuty: najpierw czuć kwaskowaty rabarbar, potem do niego dołączają jagody (ale nie takie polsko-słodko-drożdżówkowe) tylko skandynawskie, cierpkie. Na koniec tą kwasowość łagodzi piżmo - perfumy nadal są rześkie, ale ich kontury tracą ostre kanty, zaokrąglają się co sprawia, że są też w pewien sposób otulające. Mogę przysiąc, że jak allie w tym momencie również czuję bułgarską różę (niesamowite, bo nigdy bym tego nie łączyła z piżmem a tu proszę...) Pomimo, że to świeżak, to świeżak niebanalny, można nawet powiedzieć, że niesie w sobie jakąś wrodzoną klasę. Oczywiście trwałość mogłaby być większa ale jeżeli przyjmiemy, że to w pewnym sensie woda kolońska - łatwiej to zrozumieć. Gdyby tylko cena była nieco mniejsza - mogłabym się nim zlewać od głowy do stóp!

xmagx
xmagx

Ten zapach zwalił mnie z nóg.Dostałam probkę przy zakupach , jedno psiknięcie i przepadłam , jest niesamowity.Słodko-kwaśny trochę cierpki , w takim wydaniu najbardziej lubię owocowe zapachy.Mega świeży , nie przytłaczający , ideał na lato.Czuć rabarbar ale nie w wersji "kompot babci" , jest rześki , wrecz taki...wodny!Pokochałam ten zapach odrazu , już planuję zakup flakonika.Polecam , na lato perfekcyjnie skrojony zapach.

allie
allie

Letnie, urlopowe cudeńko. Owocowe, kwaskowate, naturalne, beztroskie, lekkie, a - jak to u Hermesa - z klasą. Myślę, że takie zapachy chciałaby wypuszczać Escada gdy dorośnie i nauczy się robić coś więcej niż mieszać aspartam z cukrem ;P

Rabarbaru się bałam, nie lubię go w perfumach, jest w mojej ocenie trudny w miksowaniu z innymi nutami (albo po prostu jeszcze nie testowałam perfum z dobrym rabarbarem). Tymczasem w tej wodzie Hermesa nie ma właściwie rabarbaru jako takiego, jest natomiast pewne ogólne, charakterystyczne wrażenie cierpkiej, zielonkawej, owocowej kwaskowatości, jak przy tej roślinie właśnie. Zwłaszcza otwarcie jest takie, ale też trochę lemoniadowe, niemal musujące, wyraźnie owocowe. Z czasem dodatek piżma powoduje, że te owoce zaczynają pachnieć... różą - świeżymi, delikatnymi płatkami bułgarskiej róży na krzaku. Całość się lekko wysładza, ale w świetny, rześki sposób, który powoduje, że sprawdzą się te perfumy nawet przy wysokich temperaturach, mimo że nie są typowym letnim cytrusowym świeżakiem. Pachną tak, jak drink z prosecco z kilkoma kroplami owocowo-różanego syropu. No właśnie; zastanawiam się, czy przypadkiem nie można ich stosować także wewnętrznie...

Ogólnie Eau de Rhubarbe Ecarlate przypominają mi (mimo niepodobnego zupełnie składu) Eau Plurielle od Diptyque, które znajdują się w czołówce mojego rankingu letnich zapachów; są jednak od nich bardziej owocowe.

zielona
zielona

Wrażenia po pierwszym spotkaniu i pół-dziennym noszeniu: ładny, ale nie zachwycił :<

Bardziej niż rabarbar, który uwielbiam nie tylko w perfumach, na skórze wyczuwalny jest chłód i lekka goryczka a la Jour de Hermes.

Wiedząc, że zapach stworzyła Christine Nagel, która ma na koncie cudownie cierpkie Madness, Delices, Encre Noire F i In Black (oraz moje ukochane Rose Absolue), spodziewałam się że ta cierpkość rabarbaru będzie tu na pierwszym, morderczym miejscu. Niestety nie: jest świeżo, chłodno, ale więcej tu czerwonych jagód niż tytułowego rabarbaru. Szkoda. A Christine i tak ciągle kocham ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Le Jardin de Monsieur Li The Different Company Sublime Balkiss Cartier La Panthere Hermes Jour d'Hermes Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Le Monde Est Beau Estée Lauder Sensuous Noir Cartier Le Baiser Du Dragon Chanel Cristalle Eau Verte Calvin Klein Truth Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Chopard Casmir Aedes de Venustas Aedes de Venustas Eau de Parfum The Vagabond Prince Enchanted Forest Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Dolce Vita Fendi Fendi Theorema Aramis Perfume Calligraphy Rose Lanvin Eclat d’Arpège Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic