Marki » F-H » « Grupy

Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 7

kwaśny
pikantny
Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Rhubarbe Ecarlate został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi rabarbar; nutą serca jest czerwone jagody; nutą bazy jest białe piżmo.

Rabarbar

Czerwone jagody

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rhubarbe Ecarlate by Hermes.

D&G Anthology L`Imperatrice 3

Eau de Rhubarbe Ecarlate Recenzje Perfum

xmagx
xmagx

Ten zapach zwalił mnie z nóg.Dostałam probkę przy zakupach , jedno psiknięcie i przepadłam , jest niesamowity.Słodko-kwaśny trochę cierpki , w takim wydaniu najbardziej lubię owocowe zapachy.Mega świeży , nie przytłaczający , ideał na lato.Czuć rabarbar ale nie w wersji "kompot babci" , jest rześki , wrecz taki...wodny!Pokochałam ten zapach odrazu , już planuję zakup flakonika.Polecam , na lato perfekcyjnie skrojony zapach.

allie
allie

Letnie, urlopowe cudeńko. Owocowe, kwaskowate, naturalne, beztroskie, lekkie, a - jak to u Hermesa - z klasą. Myślę, że takie zapachy chciałaby wypuszczać Escada gdy dorośnie i nauczy się robić coś więcej niż mieszać aspartam z cukrem ;P

Rabarbaru się bałam, nie lubię go w perfumach, jest w mojej ocenie trudny w miksowaniu z innymi nutami (albo po prostu jeszcze nie testowałam perfum z dobrym rabarbarem). Tymczasem w tej wodzie Hermesa nie ma właściwie rabarbaru jako takiego, jest natomiast pewne ogólne, charakterystyczne wrażenie cierpkiej, zielonkawej, owocowej kwaskowatości, jak przy tej roślinie właśnie. Zwłaszcza otwarcie jest takie, ale też trochę lemoniadowe, niemal musujące, wyraźnie owocowe. Z czasem dodatek piżma powoduje, że te owoce zaczynają pachnieć... różą - świeżymi, delikatnymi płatkami bułgarskiej róży na krzaku. Całość się lekko wysładza, ale w świetny, rześki sposób, który powoduje, że sprawdzą się te perfumy nawet przy wysokich temperaturach, mimo że nie są typowym letnim cytrusowym świeżakiem. Pachną tak, jak drink z prosecco z kilkoma kroplami owocowo-różanego syropu. No właśnie; zastanawiam się, czy przypadkiem nie można ich stosować także wewnętrznie...

Ogólnie Eau de Rhubarbe Ecarlate przypominają mi (mimo niepodobnego zupełnie składu) Eau Plurielle od Diptyque, które znajdują się w czołówce mojego rankingu letnich zapachów; są jednak od nich bardziej owocowe.

zielona
zielona

Wrażenia po pierwszym spotkaniu i pół-dziennym noszeniu: ładny, ale nie zachwycił :<

Bardziej niż rabarbar, który uwielbiam nie tylko w perfumach, na skórze wyczuwalny jest chłód i lekka goryczka a la Jour de Hermes.

Wiedząc, że zapach stworzyła Christine Nagel, która ma na koncie cudownie cierpkie Madness, Delices, Encre Noire F i In Black (oraz moje ukochane Rose Absolue), spodziewałam się że ta cierpkość rabarbaru będzie tu na pierwszym, morderczym miejscu. Niestety nie: jest świeżo, chłodno, ale więcej tu czerwonych jagód niż tytułowego rabarbaru. Szkoda. A Christine i tak ciągle kocham ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Le Jardin de Monsieur Li Hermes Jour d'Hermes Cartier La Panthere Estée Lauder Sensuous Chanel Cristalle Eau Verte Cartier Must de Cartier Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Le Monde Est Beau L`Artisan Parfumeur Rose Privée Salvador Dali Le Roy Soleil Chopard Casmir Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Truth Nina Ricci Premier jour Bvlgari Jasmin Noir Demeter Fragrance Tomato Balenciaga B. Balenciaga Skin Hermes Jour d`Hermes Absolu Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her