Marki » F-H » « Grupy

Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 7

kwaśny
pikantny
Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Rhubarbe Ecarlate został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutę głowy stanowi rabarbar; nutą serca jest czerwone jagody; nutą bazy jest białe piżmo.

Rabarbar

Czerwone jagody

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Rhubarbe Ecarlate by Hermes.

Eau de Rhubarbe Ecarlate Recenzje Perfum

zielona
zielona

Wrażenia po pierwszym spotkaniu i pół-dziennym noszeniu: ładny, ale nie zachwycił :<

Bardziej niż rabarbar, który uwielbiam nie tylko w perfumach, na skórze wyczuwalny jest chłód i lekka goryczka a la Jour de Hermes.

Wiedząc, że zapach stworzyła Christine Nagel, która ma na koncie cudownie cierpkie Madness, Delices, Encre Noire F i In Black (oraz moje ukochane Rose Absolue), spodziewałam się że ta cierpkość rabarbaru będzie tu na pierwszym, morderczym miejscu. Niestety nie: jest świeżo, chłodno, ale więcej tu czerwonych jagód niż tytułowego rabarbaru. Szkoda. A Christine i tak ciągle kocham ;]

Eau de Rhubarbe Ecarlate by Hermes 4.20 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Rhubarbe Ecarlate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Rhubarbe Ecarlate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Hermes Le Jardin de Monsieur Li Demeter Fragrance Tomato Jean Patou Eau de Patou Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Comme des Garcons Odeur 71 Moschino Moschino Funny! Giorgio Armani Sensi White Notes Aedes de Venustas Aedes de Venustas Eau de Parfum Salvatore Ferragamo Incanto Shine Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Clinique Clinique Happy Gucci Gucci Rush 2 Jesus Del Pozo In Black Jean Paul Gaultier Kokorico Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Cartier La Panthere L`Occitane en Provence Fleur d’Or & Acacia Salvador Dali Daliflor