Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Pamplemousse Rose Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Pamplemousse Rose Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Pamplemousse Rose Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Pamplemousse Rose Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Pamplemousse Rose marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Pamplemousse Rose został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, pomarańcza i róża.

Grejpfrut Pomarańcza Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Pamplemousse Rose by Hermes.

Eau de Pamplemousse Rose Recenzje Perfum

feelhot
feelhot

Mam mieszane uczucia. Kocham zapachy Hermes, uwielbiam cytrusy i ta swieżość ratuje ten zapach. Przełamanie cytrusów różą-muszę się przyznać-dla mnie to niszczy ten zapach, gdyby to zamiast róży dodano bergamotkę. Grapefruity są cudowne wszędzie, może gdyby dodano jaśmin, odrobinę drzewa sandałowego, ale różę? Róże lubie jako kwiaty, szczególnie te herbaciane i wszelakie niecodzienne, nie takie, które wciskają w sklepach, ogrodnictwach. Róże ciekawe, ale zapach róży lubię sam, gdy jest dodany w perfumach w nucie serca jakoś mi nie podchodzi-dlaczego-nie wiem.
Ale jednak mimo wszystko ten zapach jest godzien zainteresowania i może sobie nabędę droga kupna, jak dojrzeję, jak trafię dobrą cenę na lotnisku-niestety, zapachy znikają, a w dziwnych miejscach nie mam zamiaru kupować za Ł80,-

amanda
amanda

Biedaczka z tej róży,została przygniecona górą cytrusów.
Jest lekko,rześko jak we wczesno poranny letni słoneczny dzionek,obiecujacy dzień pełen słońca z błękitnym bezchmurnym niebiem i przyzwoitą temperaturą.
Ale gdzie ta róża?,chyba już po niej.
Czuję tu oddech Hermesowych ogródków,to ja zmykam.
Ładne są te ogodki i na lato szczególnie,ale jakoś mój węch ich nie akceptuje.Wszystkie dla mnie mają pewien rodzaj tej samej nuty,ktora mi nie odpowiada.

Izabela
Izabela

Róża, ale podana w sposób odmienny.
Nie jest konfiturowym nadzieniem do pączków, nie jest taka prosto z ogrodu. Nie jest dostojna, orientalna.
Jaka jest? Lekka i frywolna.
Doprawiona grejpfrutem i mniejszą ilością pomarańczy. Jest świeża, kwaskowa, radosna. Wręcz musująca. Fantastyczna.
Perfumy w typowym stylu Hermesa znanym doskonale z serii ogródkowej.
Na lato doskonale się sprawdzą. Jako nie męczący dodatek do upalnego dnia, jako potężna dawka energii i dobrego humoru.
Doskonałe perfumy do dzielenia się ze swoim mężczyzną.
Można zapakować tylko jedną butelkę do walizki, dobry humor i mamy przepis na cudowne wakacje.

Zakupowe okazje

65.99 USD
Eau De Pamplemousse Rose by Hermes Eau de Cologne Spray 3.3 oz Unboxed for Unisex
FragranceX.com
76.49 USD
Eau De Pamplemousse Rose Perfume by Hermes, 3.3 oz Eau De Cologne Spray for Women
84.99 USD
Eau de Cologne 6.5oz
Hermes Eau De Pamplemousse Rose Eau De Cologne Spray 200ml 6.5oz
Hermes Eau De Pamplemousse Rose Eau De Cologne Spray 200ml 6.5oz
138.00 USD
Hermes Eau de pamplemousse rose Concentre de pamplemousse rose - Eau de toilette
Eau de Cologne 1.6oz
HERM S Eau de pamplemousse rose 3.3 oz Concentre Eau de Toilette Spray
Eau de Cologne 6.7oz
HERM S Eau de pamplemousse rose 6.7 oz Eau de Cologne Bottle
HERM S Eau de pamplemousse rose 6.7 oz Eau de Cologne Bottle

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Pamplemousse Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Pamplemousse Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Pamplemousse Rose marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Pamplemousse Rose marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier La Panthere Kenzo Le Monde Est Beau Estée Lauder Sensuous Noir Laura Biagiotti Roma Guerlain Vetiver Hermes Bel Ami Vetiver Hermes 24 Faubourg Pierre Balmain Vent Vert Yves Saint Laurent La Collection Nu Chanel Coco Noir Cacharel LouLou Clinique Clinique Happy Versace Versense Hermes Rocabar Hermes Eau des Merveilles Moschino Moschino Hermes Un Jardin Sur Le Nil Bottega Veneta Bottega Veneta Essence Aromatique Cacharel Anais Anais Gloria Vanderbilt Vanderbilt