Marki » F-H » « Grupy

Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany
Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Néroli Doré marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Néroli Doré został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest neroli; nutą bazy jest szafran.

Gorzka pomarańcza

Neroli

Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Néroli Doré by Hermes.

Agrumes en Fleurs
Marrakech Neroli E Cardamomo
Secret d`Essences Neroli

Eau de Néroli Doré Recenzje Perfum

allie
allie

Mocno tradycyjna w wyrazie woda, skonstruowana na bazie nut wykorzystywanych w perfumiarstwie "od zawsze". Zaczyna się tym, co zostaje z pomarańczy po wyciśnięciu z niej soku do ostatniej kropli; aromatyczną, lekko tylko kwaskową skórką i gorzkawym albedo. Szybko do tego duetu dołącza neroli, nadając zapachowi charakterystyczny, choć tu dość dyskretny, koloński sznyt.

Ta cierpka kolońskość zostaje wkrótce złagodzona i minimalnie dosłodzona akordami białych kwiatów, które sprawiają, że z męskiej półki w łazience przenosimy się nieco bliżej tej damskiej - w tle pojawia się zapachowa aura luksusowego, tradycyjnego mydła w ciężkiej, gładkiej kostce, pachnącego po prostu czystością. Po tym wszystkim następuje lekko zamszowy finisz.

Ten finisz niestety nadchodzi zbyt szybko; Eau de Neroli Dore, mimo, że zbudowany z dobrej jakości składników, rychło po starcie wytraca projekcję do minimalnej, a ewolucja zapachu od otwarcia do bazy pędzi jak, nie przymierzając, poseł Kurski autostradą.

Całość niezbyt spektakularna, ale solidna, a jednocześnie niepozbawiona pewnej finezji, bo zrobiona lekką ręką.

szafkazperfumami
szafkazperfumami

Wytrawny i orzeźwiający zapach białej części skórki pomarańczy. Skórka jest tak realistycznie oddana, że mam wrażenie jakbym obierała świeże owoce w cieniu pomarańczowego drzewka. Trwa to chwilę a potem wkracza olejek nerolowy czyli znana z klasycznych wód z Kolonii nuta, która sprawia, że zapach, choć dla obu płci, w moim przekonaniu bardziej pasuje do mężczyzny. Szafranu nie odnajduję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Néroli Doré, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Néroli Doré, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Néroli Doré marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Néroli Doré marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Wellments I Love the Moon Krizia Teatro Alla Scala Ermenegildo Zegna Zegna Colognia DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Victorio & Lucchino Hombre Eclectic Collections Monument Boadicea the Victorious Adventuress Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Demeter Fragrance Baby Powder Yves Rocher Framboise The Body Shop White Musk Sport Linari Acqua Santa