Marki » F-H » « Grupy

Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany
Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Néroli Doré Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Néroli Doré marki Hermes to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Néroli Doré został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest neroli; nutą bazy jest szafran.

Gorzka pomarańcza

Neroli

Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Néroli Doré by Hermes.

Agrumes en Fleurs
Marrakech Neroli E Cardamomo
Secret d`Essences Neroli

Eau de Néroli Doré Recenzje Perfum

szafkazperfumami
szafkazperfumami

Wytrawny i orzeźwiający zapach białej części skórki pomarańczy. Skórka jest tak realistycznie oddana, że mam wrażenie jakbym obierała świeże owoce w cieniu pomarańczowego drzewka. Trwa to chwilę a potem wkracza olejek nerolowy czyli znana z klasycznych wód z Kolonii nuta, która sprawia, że zapach, choć dla obu płci, w moim przekonaniu bardziej pasuje do mężczyzny. Szafranu nie odnajduję.

Eau de Néroli Doré by Hermes 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Néroli Doré, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Néroli Doré, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Néroli Doré marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Néroli Doré marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Profumum Roma Ichnusa M∙A∙C M∙A∙C Monogram Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme CnR Create Scorpio Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Eclectic Collections Monument Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Otto Kern Spring Edition Woman Smell Bent Mamma Cassis Nautica Regatta Sorelle Fontana IF Jeans