Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Mandarine Ambrée Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Mandarine Ambrée Hermes dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Eau de Mandarine Ambrée Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Mandarine Ambrée Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Mandarine Ambrée marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Mandarine Ambrée został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest marakuja; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka

Marakuja

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Mandarine Ambrée by Hermes.

Eau de Mandarine Ambrée Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Tak odbieram ten zapach : obierałam mandarynki, a ich sok spłynął mi po nadgarstku. Szybko wchłonął się w skórę i delikatnie się wysłodził. Po chwili doszła żywica bursztynowa (która nie pierwszy raz już myli mi się z ambrą) no i zunisexowała ten zapach, dodając mu również szyku i powagi.
Hermes to nie perfumy, to stan umysłu. Znowu jestem zachwycona.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Mandarine Ambrée, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Mandarine Ambrée, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Mandarine Ambrée marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Mandarine Ambrée marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Roma Christian Dior Pure Poison Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Frapin 1270 Tom Ford Black Orchid Kenzo Kenzo Amour Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Hermes Eau des Merveilles Maria Candida Gentile Sideris Jil Sander Stylessence Jil Sander Style Jil Sander Sensations Fendi Fendi Theorema Montale Dark Purple Lubin Idole Kenzo Flower by Kenzo Donna Karan Black Cashmere Hermes L’Ambre des Merveilles Balenciaga Balenciaga Paris Kenzo Kenzo Jungle le Tigre