Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cologne Hermes Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cologne Hermes marki Hermes to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cologne Hermes został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są papaja, kolendra, mandarynka, bazylia, mięta, mango, bergamotka i cytryna; nutami serca są rozmaryn, wiciokrzew, lawenda, liść pomarańczy, neroli i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Papaja Kolendra Mandarynka Bazylia Mięta Mango Bergamotka Cytryna

Rozmaryn Wiciokrzew Lawenda Liść pomarańczy Neroli Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cologne Hermes by Hermes.

Bois de Gaïac et Genièvre

Eau de Cologne Hermes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau de Cologne Hermes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau de Cologne Hermes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cologne Hermes marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cologne Hermes marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Givenchy Insense Ultramarine Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Benetton Energy Man Gap The Lover Cacharel Amor Pour Homme Tentation Esprit Celebration for Him Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Avon 60's Mod B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Anya`s Garden Pan Demeter Fragrance Fuzzy Navel April Aromatics Navel Chakra Oil