Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d'Orange Douce został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli i nuty zielone; nutami serca są mandarynka, pomarańcza, kwiat lipy i zielone liście; nutami bazy są cedr, paczula i drzewo sandałowe.

Petitgrain Neroli Nuty zielone

Mandarynka Pomarańcza Kwiat lipy Zielone liście

Cedr Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Orange Douce by Hermes.

Eau d'Orange Douce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau d'Orange Douce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau d'Orange Douce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Orange Douce marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Orange Douce marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Davidoff Echo Summer Fizz Thierry Mugler Innocent Illusion Avon Wish of Happiness Frederic Malle Cologne Bigarade Novaya Zarya Troynoy Smell Bent Debonair Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Keiko Mecheri Mulholland Dorin Roses des Vents Nord Intelligent Nutrients Innercalm