Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d'Orange Douce został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli i nuty zielone; nutami serca są mandarynka, pomarańcza, kwiat lipy i zielone liście; nutami bazy są cedr, paczula i drzewo sandałowe.

Petitgrain Neroli Nuty zielone

Mandarynka Pomarańcza Kwiat lipy Zielone liście

Cedr Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Orange Douce by Hermes.

Eau d'Orange Douce Recenzje Perfum

Eau d'Orange Douce by Hermes 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau d'Orange Douce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau d'Orange Douce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Orange Douce marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Orange Douce marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Salvador Dali Dalistyle Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Victoria`s Secret Very Sexy for Him Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Miller Harris Tangerine Vert Parfums 06130 Yuzu Rouge Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Creed Royal Water O Boticario Ma Cherie Acorelle Jardin des Thes Calypso Christiane Celle Homme