Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau d'Orange Douce marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau d'Orange Douce został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli i nuty zielone; nutami serca są mandarynka, pomarańcza, kwiat lipy i zielone liście; nutami bazy są cedr, paczula i drzewo sandałowe.

Petitgrain Neroli Nuty zielone

Mandarynka Pomarańcza Kwiat lipy Zielone liście

Cedr Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau d'Orange Douce by Hermes.

Eau d'Orange Douce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau d'Orange Douce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau d'Orange Douce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau d'Orange Douce marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau d'Orange Douce marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Givenchy Eau Torride Corinne Cobson Love Etc Bond No 9 Little Italy Penhaligon`s Blenheim Bouquet Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men Acqua di Genova Colonia Classica Baxter of California Bravado2 JoAnne Bassett Reveiller Acorelle Verveine Agrumes Intelligent Nutrients Awaken Nobile 1942 Estroverso