Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i elemi; nutami serca są ambra, różowy pieprz, fiołek i pieprz; nutami bazy są jodła, mech dębowy, cedr i wetyweria.

Pomarańcza Cytryna Elemi

Ambra Różowy pieprz Fiołek Pieprz

Jodła mech dębowy Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 by Hermes.

Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau Des Merveilles Limited Edition 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau Des Merveilles Limited Edition 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Des Merveilles Limited Edition 2009 marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Very Irresistible for men Al-Rehab Nafees Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Jacomo Jacomo de Jacomo Caron Yatagan Lorenzo Villoresi Sandalo Serge Lutens Fille en Aiguilles Etat Libre d`Orange Fat Electrician Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille Reminiscence Ambre Estée Lauder Sensuous Noir Angel Schlesser Oriental Dream