Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i elemi; nutami serca są różowy pieprz, pieprz, fiołek i ambra; nutami bazy są jodła, cedr, wetyweria i mech dębowy.

Pomarańcza Cytryna Elemi

Różowy pieprz Pieprz Fiołek Ambra

Jodła Cedr Wetyweria Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles by Hermes.

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Contradiction Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Crabtree & Evelyn Sandalwood By Kilian Cruel Intentions Ormonde Jayne Tolu Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Barbara Bui Le Parfum Chantecaille Kalimantan Le Labo Another 13 Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham