Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Hermes dla kobiet

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i elemi; nutami serca są różowy pieprz, pieprz, fiołek i ambra; nutami bazy są jodła, cedr, wetyweria i mech dębowy.

Pomarańcza Cytryna Elemi

Różowy pieprz Pieprz Fiołek Ambra

Jodła Cedr Wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles by Hermes.

Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Des Merveilles La Tete Dans Les Etoiles marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
FCUK FCUK Him Baldessarini Ambré Naomi Campbell Mystery Alfred Dunhill Dunhill Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Paul Smith Paul Smith London Women Chopard Chopard pour Homme Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Hermes Eau des Merveilles Constellation Hermes Parfum des Merveilles 2006 Teufels Kuche Patchouly Incubus Dorin Un Air d’Arabie Musk