Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau D`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau D`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn

Eau D`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau D`Orange Verte marki Hermes to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau D`Orange Verte został wydany w 1979 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, mandarynka, jaśmin, bergamotka i cytryna.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Jaśmin Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau D`Orange Verte by Hermes.

Eau D`Orange Verte Recenzje Perfum

themattsky
themattsky

Zapach piękny ale na mojej skórze nie wytrzymuje nawet tych 15 minut! Nie żartuję. Szkoda, że nie ma wersji EDT lub EDP

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Miły zielony cytrus, trwałość jednak jest tak przerażająca ,że nie ma sensu zawracać sobie nim głowy. Z mojej skóry znika po 15 (!) minutach i nie zostawia po sobie śladu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau D`Orange Verte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau D`Orange Verte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau D`Orange Verte marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau D`Orange Verte marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Vetiver Christian Dior Eau Sauvage Prada Infusion d`Homme Serge Lutens Fille en Aiguilles Gucci Gucci pour Homme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Calvin Klein CK One Shock For Him Hermes Eau de Pamplemousse Rose Adidas Adidas Active Bodies Olivier Durbano Black Tourmaline Hermes Un Jardin Sur Le Nil Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Christian Dior Eau Sauvage Extreme Christian Dior Dior Homme Parfum Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Antaeus Pierre Balmain Carbone de Balmain Parfum d`Empire Wazamba