Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau Claire des Merveilles Hermes dla kobiet

Eau Claire des Merveilles Hermes dla kobiet

Mam: 12 Miałem: 14 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

Eau Claire des Merveilles marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Claire des Merveilles został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, wanilia i ambra.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Claire des Merveilles by Hermes.

Eau des Merveilles
L’Ambre des Merveilles

Eau Claire des Merveilles Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Mam wrażenie, że to perfumy niepełne. Jakbym przegapiła cały rozwój wypadków i wąchała samą już bazę. Bo ja tu nie czuję nic więcej prócz nut drzewnych, nut kwiatowych i nut waniliowych, splecionych w trójkąt i dźgających mnie raz za razem którymś z wymienionych kantów. I w takiej figurze wirują, stopniowo słabnąc, aż całkowicie znikną. Przyznam jeszcze, że tak jak Amanda wyczułam tu odrobinę soli.

Oj nie leżą mi te Hermesy. I nie umiem rozwikłać tej zagadki. Czy to moja skóra zniekształca zapach, czy może to mój ignorancki nos?
Ale są też dobre strony tego zapachu, bo otworzyły już bardzo zakurzone szufladki w mojej pamięci. Lecz to tylko jeden plus, cała reszta cech jest mi raczej obojętna i jeśli miałabym wybierać którąś z wody cudów, to wzięłabym pierwowzór.

Fani Hermesa będą zadowoleni, mimo najszczerszych chęci mi jakoś z tą marką nie po drodze.

amanda
amanda

Ja z kolei wyczuwam w nich trochę słonych nut.
Właściwie powiem,słonawo słodkawych.
Ponieważ nie można powiedzieć ,że zapach jest słodki czy wyraznie idzie w słonym kierunku.
Jest taki z sobą wymieszany,na pograniczu.
Z pewnością przypadnie do gustu osobom nie przepadających za słodyczą w perfumach a ceniących słone i wytrawniejsze nuty
Mamy i zapach drewna z lekką balsamistością i przewijajace się delikatnie kwiaty,ale ja najwięcej nie wiedzieć czemu celuję tu na śliwkę.
I to na taką w jesiennym wydaniu,wędzoną.
Przypomina mi ta śliwka wędzona Mauboussin Mauboussin.
Bardzo podobny rodzaj pięknie pachnącej wędzonej śliwy.
Tylko tu takiej delikatniejszej w otoczeniu słonej nuty i eterycznej wanilii.

Powiem tak,czuję się jak dziecko,które dostało zabawkę i niby cieszy się z niej ,ale nie tak na maksa.
A to dlatego,że zabawka nie taka jaką sobie wymarzył,choć tej nic nie brakuje i jest naprawdę interesująca.
Może i nawet ciekawszy zapach, bo naprawdę sporo rzeczy każdy może po swojemu doczytać.
Dla mnie piękna wędzonka ze śliwy w słonawo słodkawej oprawie.
Piękny , nienachalny zapach o różnych twarzach.

Izabela
Izabela

Spodziewałam się, że będą podobne do Eau de Merveilles, tylko delikatniejsze, szukałam słonych nut, pomarańczy, zapachu drewna przesiąkniętego słoną, morską wodą.
Tymczasem to zupełnie inne perfumy.
Wydawałoby się, że składniki są niepozorne: trochę ambry i wanilii, sporo nut drzewnych i kwiatowych, ale jaki efekt.
Chciałbym krzyczeć z wrażenia. To trudne do zdefiniowania, które składniki odpowiadają za ten efekt, ale perfumy rzuciły mnie na kolana i robią ze mną co chcą.
Jestem jak narkoman na głodzie, co chwila przykładam nadgarstek do nosa, żeby czuć ich zapach.
Mają w sobie coś uzależniającego, trzeba tylko dać im czas na zadomowienie się na skórze, a odpłacą nieziemskimi doznaniami.
Nazwa wspaniale oddaje ich charakter: woda cudów, bo na mojej skórze stał się prawdziwy cud.
Mistrzostwo Hermesa, o którym pisałam w innym wątku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau Claire des Merveilles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau Claire des Merveilles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Claire des Merveilles marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Claire des Merveilles marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Cartier Le Baiser Du Dragon Estée Lauder Sensuous Noir Diptyque Tam Dao Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere Trussardi Donna Trussardi 2011 Prada Infusion d'Iris Bvlgari Omnia Crystalline Eau de Parfum Lolita Lempicka Si Lolita Guerlain Terracotta Le Parfum Cacharel Liberte Chloe Love Eau Intense Lalique Amethyst Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Baby Doll Moschino Couture! Kenzo Flower by Kenzo Guerlain Eau de Shalimar