Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau Claire des Merveilles Hermes dla kobiet

Eau Claire des Merveilles Hermes dla kobiet

Eau Claire des Merveilles marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Claire des Merveilles został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, wanilia i ambra.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Claire des Merveilles by Hermes.

Eau des Merveilles
L’Ambre des Merveilles

Eau Claire des Merveilles Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ja z kolei wyczuwam w nich trochę słonych nut.
Właściwie powiem,słonawo słodkawych.
Ponieważ nie można powiedzieć ,że zapach jest słodki czy wyraznie idzie w słonym kierunku.
Jest taki z sobą wymieszany,na pograniczu.
Z pewnością przypadnie do gustu osobom nie przepadających za słodyczą w perfumach a ceniących słone i wytrawniejsze nuty
Mamy i zapach drewna z lekką balsamistością i przewijajace się delikatnie kwiaty,ale ja najwięcej nie wiedzieć czemu celuję tu na śliwkę.
I to na taką w jesiennym wydaniu,wędzoną.
Przypomina mi ta śliwka wędzona Mauboussin Mauboussin.
Bardzo podobny rodzaj pięknie pachnącej wędzonej śliwy.
Tylko tu takiej delikatniejszej w otoczeniu słonej nuty i eterycznej wanilii.

Powiem tak,czuję się jak dziecko,które dostało zabawkę i niby cieszy się z niej ,ale nie tak na maksa.
A to dlatego,że zabawka nie taka jaką sobie wymarzył,choć tej nic nie brakuje i jest naprawdę interesująca.
Może i nawet ciekawszy zapach, bo naprawdę sporo rzeczy każdy może po swojemu doczytać.
Dla mnie piękna wędzonka ze śliwy w słonawo słodkawej oprawie.
Piękny , nienachalny zapach o różnych twarzach.

Izabela
Izabela

Spodziewałam się, że będą podobne do Eau de Merveilles, tylko delikatniejsze, szukałam słonych nut, pomarańczy, zapachu drewna przesiąkniętego słoną, morską wodą.
Tymczasem to zupełnie inne perfumy.
Wydawałoby się, że składniki są niepozorne: trochę ambry i wanilii, sporo nut drzewnych i kwiatowych, ale jaki efekt.
Chciałbym krzyczeć z wrażenia. To trudne do zdefiniowania, które składniki odpowiadają za ten efekt, ale perfumy rzuciły mnie na kolana i robią ze mną co chcą.
Jestem jak narkoman na głodzie, co chwila przykładam nadgarstek do nosa, żeby czuć ich zapach.
Mają w sobie coś uzależniającego, trzeba tylko dać im czas na zadomowienie się na skórze, a odpłacą nieziemskimi doznaniami.
Nazwa wspaniale oddaje ich charakter: woda cudów, bo na mojej skórze stał się prawdziwy cud.
Mistrzostwo Hermesa, o którym pisałam w innym wątku.

Eau Claire des Merveilles by Hermes 3.21 out of 5 based on 26 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Eau Claire des Merveilles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Eau Claire des Merveilles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Claire des Merveilles marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Claire des Merveilles marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Donna Karan Black Cashmere Cartier Le Baiser Du Dragon Diptyque Tam Dao Prada Infusion d'Iris Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cacharel Liberte Yves Saint Laurent Baby Doll Fendi Fendi Theorema Kenzo Summer by Kenzo Lubin Idole Eau de Parfum Bvlgari BLV Notte Pour Femme La Prairie Silver Rain Kenzo Flower by Kenzo Michal Szulc Sale Perfume 01 Max Mara Kashmina Touch Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Hermes Hermessence Ambre Narguile Lancome Miracle