Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Doblis Hermes dla kobiet

skórzany
ziołowy
Doblis Hermes dla kobiet Zdjęcia

Doblis marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Doblis został wydany w 1955 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są kolendra, rumianek i kminek; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i skóra.

Kolendra Rumianek Kminek

Jaśmin Róża

Piżmo mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doblis by Hermes.

Doblis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Doblis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Doblis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doblis marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doblis marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Giorgio Armani Armani Ralph Lauren Pure Turquoise Molinard Une Histoire de Chypre Teo Cabanel Oha Creed Feuille Verte Caron Pour Une Femme de Caron Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot CB I Hate Perfume To See A Flower Niven Morgan Jean Baptiste 1717 Strange Invisible Perfumes L'Invisible