Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuir d`Ange Hermes dla kobiet i mężczyzn

Cuir d`Ange Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

skórzany

Cuir d`Ange marki Hermes to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuir d`Ange został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, głóg, fiołek, narcyz, piżmo i skóra.

Heliotrop Głóg Fiołek Narcyz Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir d`Ange by Hermes.

Cuir d`Ange Recenzje Perfum

ÄlsklingsGumman
ÄlsklingsGumman

Jedna z najpiekniejszych skor! Chlodna, elegancka, oczami wyobrazni widzi sie kozaki od Bottegi Venety ;) Kocham!

Cuir d`Ange by Hermes 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Cuir d`Ange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Cuir d`Ange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir d`Ange marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir d`Ange marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Missoni Missoni Uomo Etienne Aigner Suede Edition men Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Complex Byredo Baudelaire Avon Aromadisiac for Him Canali Canali dal 1934 Montale Aoud Leather Susan D. Owens Heir L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore