Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuir d`Ange Hermes dla kobiet i mężczyzn

Cuir d`Ange Hermes dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 4

skórzany

Cuir d`Ange marki Hermes to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuir d`Ange został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak heliotrop, głóg, fiołek, narcyz, piżmo i skóra.

Heliotrop Głóg Fiołek Narcyz Piżmo Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir d`Ange by Hermes.

Cuir d`Ange Recenzje Perfum

ÄlsklingsGumman
ÄlsklingsGumman

Jedna z najpiekniejszych skor! Chlodna, elegancka, oczami wyobrazni widzi sie kozaki od Bottegi Venety ;) Kocham!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Cuir d`Ange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Cuir d`Ange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir d`Ange marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir d`Ange marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Missoni Missoni Uomo Tom Ford Tuscan Leather Gap The Original English Leather English Leather Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Alford & Hoff Alford & Hoff Jack Black Jack Black Signature Black Mark Humiecki & Graef Askew Boadicea the Victorious Complex Susan D. Owens Heir L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud