Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Concentre d`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn

Concentre d`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn

Concentre d`Orange Verte Hermes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Concentre d`Orange Verte marki Hermes to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Concentre d`Orange Verte został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Guichard. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, ambra, paczula, bazylia i cedr.

Pomarańcza Ambra Paczula Bazylia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Concentre d`Orange Verte by Hermes.

Eau d'Hadrien
Aqua Earth Homme

Concentre d`Orange Verte Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Wody z serii Concentre d'Orange Verte pojawiają się czasem w perfumeriach internetowych w całkiem atrakcyjnych cenach, dlatego też uważam, że warto, bym znając zapach, coś o nim napisał. Bardzo nietrwałe, bardzo proste, nienachlane, wygodne w noszeniu podczas upalnego dnia.
Upał! On będzie nam niestraszny, jeśli użyjemy właśnie tego odświeżającego zapachu. Kwaśna, chłodna pomarańcza i odrobina drzewno-cytrusowych nut. Nie ma tu żadnej ewolucji, te perfumy zostały stworzone właśnie po to, by nie przyciągały naszej uwagi. Czy przyciągną uwagę otoczenia? Nie mam pojęcia, bo nie projektują zbyt mocno, a skóry trzymają się 1-2h.
Warte <150zł, za które można je zdobyć w Internecie. Niewarte >300zł, za które można je nabyć w stacjonarce. Na pewno warte testów.

Concentre d`Orange Verte by Hermes 3.75 out of 5 based on 20 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Concentre d`Orange Verte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Concentre d`Orange Verte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Concentre d`Orange Verte marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Concentre d`Orange Verte marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau d'Hadrien Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Voyage d`Hermes Lubin Idole Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Voyage d'Hermes Parfum Christian Dior Poison Tendre Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Dior Dior Homme Parfum Lancome Magie Noire Hermes Eau de Pamplemousse Rose Hermes Un Jardin En Mediterranee Givenchy Givenchy Gentleman Christian Dior Eau Sauvage Adidas Adidas Active Bodies Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Chanel Coco Eau de Parfum Hermes Rocabar Christian Dior Diorissimo Ralph Lauren Safari