Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet

Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet

aldehydowy
Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia Caleche Soie de Parfum Hermes dla kobiet Zdjęcia

Caleche Soie de Parfum marki Hermes to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Caleche Soie de Parfum został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są aldehydy, bergamotka, cytron i neroli; nutami serca są róża majowa, róża damasceńska, kwiat pomarańczy, irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, cedr i mech dębowy.

Aldehydy Bergamotka Cytron Neroli

Róża majowa Róża damasceńska Kwiat pomarańczy Irys Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wetyweria Cedr Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caleche Soie de Parfum by Hermes.

Caleche Soie de Parfum Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Przepiękne perfumy! Trochę w stylu vintage i jak dla mojego nosa bardzo podobne do Chanel N⁰5, jednakże bardziej ciepłe i słodsze od wspomnianej "piątki". Mamy tu aldehydy osłodzone kwiatem pomarańczy i bergamotką, różę, jaśmin i przepiękną ciepłą bazę w postaci drzewa sandałowego i cedru. To wyjątkowo ciepły i kobiecy zapach. Elegancki na wskroś. Raczej do klasycznego stroju, jeśli do dżinsów to tylko w towarzystwie białej koszuli i klasycznych szpilek. Flakon elegancki z uroczą wstążeczką.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Caleche Soie de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Caleche Soie de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caleche Soie de Parfum marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caleche Soie de Parfum marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Avon Topaze Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai Givenchy L`Interdit Molyneux Gauloise Revlon Absolutely Fabulous Long Lost Perfume Ecusson Sprezzatura 746 Amore Segreto Jeanne Arthes Cassandra Jeanne Arthes Mezza Luna Guerlain Vega