Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Mam: 1

żółtych kwiatów
wosku pszczelego
ozonowy

Caleche Fleurs de Mediterranee marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Caleche Fleurs de Mediterranee został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, wosk pszczeli, esencja różana, liść fiołka, mimoza i słonecznik.

Jaśmin Wosk pszczeli Esencja różana Liść fiołka Mimoza Słonecznik

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caleche Fleurs de Mediterranee by Hermes.

Caleche Fleurs de Mediterranee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caleche Fleurs de Mediterranee marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caleche Fleurs de Mediterranee marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia L`Occitane en Provence Cherry Blossom Donna Karan Donna Karan Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Shiseido Energizing Fragrance L`Erbolario Fioriscuri Seven Skies Belle Histoire Arrogance Arrogance pour Femme Aroma M Geisha Hana-Cha I Profumi di Firenze Lilla Serenella Oscar de la Renta Soft Blossom