Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Caleche Eau Delicate Hermes dla kobiet

Caleche Eau Delicate Hermes dla kobiet

aldehydowy
żółtych kwiatów

Caleche Eau Delicate marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Caleche Eau Delicate został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są aldehydy i ylang-ylang; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Aldehydy Ylang-ylang

Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caleche Eau Delicate by Hermes.

Silver Musk
Antilope

Caleche Eau Delicate Recenzje Perfum

Caleche Eau Delicate by Hermes 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Caleche Eau Delicate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Caleche Eau Delicate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caleche Eau Delicate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caleche Eau Delicate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle Monsieur Christian Dior Dune Lancome Hypnose Lancome Miracle Alexander McQueen Kingdom Byredo La Tulipe Chanel Allure eau de parfum Chanel Allure Frederic Malle Cologne Bigarade Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Atelier Cologne Santal Carmin Byredo Blanche Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez L'Eau For Her Kenzo Kenzo Amour Byredo Gypsy Water Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Yves Saint Laurent In Love Again Juliette Has A Gun Not A Perfume Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge L`Artisan Parfumeur Bois Farine