Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Caleche Eau Delicate Hermes dla kobiet

Caleche Eau Delicate Hermes dla kobiet

aldehydowy
żółtych kwiatów

Caleche Eau Delicate marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Caleche Eau Delicate został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Nutami głowy są aldehydy i ylang-ylang; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Aldehydy Ylang-ylang

Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caleche Eau Delicate by Hermes.

Silver Musk
Antilope

Caleche Eau Delicate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Caleche Eau Delicate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Caleche Eau Delicate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caleche Eau Delicate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caleche Eau Delicate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Hypnose Juliette Has A Gun Not A Perfume L`Artisan Parfumeur Bois Farine Christian Dior Dune Lancome Miracle Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Alexander McQueen Kingdom Chanel Allure Sensuelle Frederic Malle Eau De Magnolia Stella McCartney Stella Rose Absolute Byredo La Tulipe Chanel Allure eau de parfum Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Frederic Malle Cologne Bigarade Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Frederic Malle Monsieur Atelier Cologne Santal Carmin Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Byredo Blanche