Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Bel Ami Hermes dla mężczyzn

Bel Ami Hermes dla mężczyzn

skórzany
Bel Ami Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Bel Ami Hermes dla mężczyzn Zdjęcia Bel Ami Hermes dla mężczyzn Zdjęcia

Bel Ami marki Hermes to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Bel Ami został wydany w 1986 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Sieuzac. Nutami głowy są mandarynka, szałwia, bergamotka, cytryna i kardamon; nutami serca są goździk (roślina), paczula, korzeń irysa, bazylia, jaśmin i cedr; nutami bazy są skóra, kokos, wanilia, mech dębowy, wetyweria, styraks i ambra.

Mandarynka Szałwia Bergamotka Cytryna Kardamon

Goździk (roślina) Paczula Korzeń irysa Bazylia Jaśmin Cedr

Skóra Kokos Wanilia Mech dębowy Wetyweria Styraks Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bel Ami by Hermes.

Moschino Pour Homme
Bel Ami Vetiver
Fetish Pour Homme

Bel Ami Recenzje Perfum

Lincoln
Lincoln

Skórzana tapicerka Mercedesa 560SEL, stojącego na podjeździe wiktoriańskiej willi, znajdującej się gdzieś w sennym, górskim miasteczku w szwajcarskich Alpach.

Kompozycja pełna nostalgii, magii, która nigdy się nie zestarzeje. Hermes nigdy nie zawiedzie, zawsze uwiedzie.

PS: Znajomej, która posiada nastolatkowo-komercyjny gust bardzo się spodobał ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Bel Ami, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Bel Ami, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bel Ami marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bel Ami marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Jungle Homme Lalique Lalique Pour Homme Equus Tom Ford Sahara Noir Gucci Gucci pour Homme Serge Lutens Ambre Sultan Gucci Envy for Men Bvlgari Black Donna Karan Black Cashmere Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Rush Cartier Must de Cartier Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent Nu Hermes Bel Ami Vetiver Dolce&Gabbana The One Gentleman Lalique Encre Noire Davidoff Good Life Cartier La Panthere Tom Ford Tuscan Leather