Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amazone Eau de Fraicheur Hermes dla kobiet

Amazone Eau de Fraicheur Hermes dla kobiet

Amazone Eau de Fraicheur Hermes dla kobiet Zdjęcia

Amazone Eau de Fraicheur marki Hermes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Amazone Eau de Fraicheur został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka i malina; nutami serca są jaśmin, narcyz i tuberoza; nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Malina

Jaśmin Narcyz Tuberoza

Wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amazone Eau de Fraicheur by Hermes.

Amazone Eau de Fraicheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Amazone Eau de Fraicheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Amazone Eau de Fraicheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amazone Eau de Fraicheur marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amazone Eau de Fraicheur marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Women Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Escada Escada Moon Sparkle Morgan Love de Toi Nanette Lepore Nanette Lepore Montale Soleil de Capri Sarah Jessica Parker Endless La Senza Discover Me Adolfo Dominguez U Love Live Eisenberg Rouge & Noir Peter Andre Unconditional Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease