Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Amazone Hermes dla kobiet

Amazone Hermes dla kobiet

Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia Amazone Hermes dla kobiet Zdjęcia

Amazone marki Hermes to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Amazone został wydany w 1974 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Maurin. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, galbanum, liść fiołka, neroli, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są irys, malina, korzeń irysa, jaśmin, hiacynt, konwalia, czarna porzeczka, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cynamon, mech dębowy, wetyweria, neroli, ylang-ylang i cedr.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Galbanum Liść fiołka Neroli Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Irys Malina Korzeń irysa Jaśmin Hiacynt Konwalia Czarna porzeczka Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Cynamon Mech dębowy Wetyweria Neroli Ylang-ylang Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amazone by Hermes.

Amazone Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Mam najstarszą wersję - taką, jak na zdjęciach 2,3,4 - w wersji ekstraktu perfum. Perfumy sa bardzo esencjonalne, ogromnie róznią się od wody toaletowej (nie znam edp i nie wiem, czy istnieje). Kupione były nie całkiem w ciemno po wypróbowaniu i zachwyceniu się edt. I to było spore zaskoczenie. Tuberozowo-owocowo-narcyzowy szypr, który nijak nie pasuje mi do amazonki, może bardziej do tropikalnych lasów Amazonii;) Woda toaletowa natomiast jest bardziej rozwodniona, co nie oznacza bynajmniej gorsza. Ma więcej powietrza, wody i światła. Wersja ekstraktu jest natomiast prosto z dżungli, stamąd, gdzie las trzeba rąbać maczetą, żeby zrobic krok;)

gardenia
gardenia

Tereso, czy możesz tylko zdradzić, którą wersję opisujesz: vintage czy tę we flakoniku, jak na fotce obok?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes Amazone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes Amazone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amazone marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amazone marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Van Cleef & Arpels First Azzaro Azzaro Now Women Tommy Hilfiger T Girl Givenchy Les Parfums Mythiques - L'Interdit Avon Topaze Revlon Charlie Eva Longoria Eva Vicky Tiel Venus Krigler Manhattan Rose 44 Amway Quixotic Arrogance Arrogance Les Perfumes Fleur de Crystal Helena Rubinstein Barynia