Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet Zdjęcia

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches został wydany w 2011 roku. 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches stworzyli Maurice Roucel i Bernard Bourjois. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, hiacynt, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są czarny bez, irys, kwiat pomarańczy, gardenia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Pomarańcza Brzoskwinia Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka

Czarny bez Irys Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches by Hermes.

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Recenzje Perfum

amanda
amanda

Duuużo zieleni. Zieleni wiosennej,ledwo co rozkwitłej, soczystej,takiej na jaką czekamy z utęsknieniem po długiej zimie.
Kiedy zaczynają się odzywać kwiaty,atmosfera przechodzi ze spokojnej,słonecznej wiosny w stan przed burzą.
Robi się parno, chmurzy się niebo a kwiaty pachną jak zwariowane i odurzają totalnie.
Popis dają neroli z kwiatem pomarańczy,ale żeby tylko..
Wiosenny hiacynt nie chce zostać w tyle, jego odnajdziemy z pewnością nawet błądząc po omacku,trafimy za jego zapachem w kwietnym labiryncie.
No chwileczkę, do głosu chcą dojść też jaśmin i gardenia, oburzone,że jeszcze nie zostały wymienione a delikatnymi stokrotkami przecież nie są!
Wszystko to podparte w pózniejszym etapie ambrą, drewnem sandałowym.
To zapach,gdzie z każdego zakątka wyziera siła i stężenie kwietne,z przekroczonymi normami dopuszczalności. Ale jeśli szukacie mocnych wrażeń, koniecznie zajrzyjcie.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

To nie jest żaden "nowy zapach", tylko klasyczny 24 Faubourg w sezonowym flakonie... Piękny flakon i takiż zapach, nieporównany :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Ghost Sweetheart Cacharel Noa L`Eau de Parfum Pierre Balmain Balmya de Balmain Charles Jourdan L`Insolent Fragonard Eclat Montale Deep Roses Bath and Body Works P.S. I Love You Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Jean-Claude Jitrois Jitrois Lancome Tresor Diamant Noir Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her