Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Hermes dla kobiet Zdjęcia

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches został wydany w 2011 roku. 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches stworzyli Maurice Roucel i Bernard Bourjois. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, hiacynt, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są czarny bez, irys, kwiat pomarańczy, gardenia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Pomarańcza Brzoskwinia Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka

Czarny bez Irys Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches by Hermes.

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches Recenzje Perfum

amanda
amanda

Duuużo zieleni. Zieleni wiosennej,ledwo co rozkwitłej, soczystej,takiej na jaką czekamy z utęsknieniem po długiej zimie.
Kiedy zaczynają się odzywać kwiaty,atmosfera przechodzi ze spokojnej,słonecznej wiosny w stan przed burzą.
Robi się parno, chmurzy się niebo a kwiaty pachną jak zwariowane i odurzają totalnie.
Popis dają neroli z kwiatem pomarańczy,ale żeby tylko..
Wiosenny hiacynt nie chce zostać w tyle, jego odnajdziemy z pewnością nawet błądząc po omacku,trafimy za jego zapachem w kwietnym labiryncie.
No chwileczkę, do głosu chcą dojść też jaśmin i gardenia, oburzone,że jeszcze nie zostały wymienione a delikatnymi stokrotkami przecież nie są!
Wszystko to podparte w pózniejszym etapie ambrą, drewnem sandałowym.
To zapach,gdzie z każdego zakątka wyziera siła i stężenie kwietne,z przekroczonymi normami dopuszczalności. Ale jeśli szukacie mocnych wrażeń, koniecznie zajrzyjcie.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

To nie jest żaden "nowy zapach", tylko klasyczny 24 Faubourg w sezonowym flakonie... Piękny flakon i takiż zapach, nieporównany :)

24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches by Hermes 2.75 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 Faubourg Jeu Des Omnibus Et Dames Blanches marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Hanae Mori Magical Moon Sean John Unforgivable Women Emanuel Ungaro Desnuda Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Fred Hayman 273 Rodeo Drive Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Juicy Couture Couture Couture Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Gloria Vanderbilt Fatale Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Nikos Sculpture Delicate Fleur