Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes dla kobiet

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes dla kobiet

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Hermes dla kobiet Zdjęcia

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 marki Hermes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza, brzoskwinia, hiacynt, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są czarny bez, irys, kwiat pomarańczy, gardenia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i wanilia.

Pomarańcza Brzoskwinia Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka

Czarny bez Irys Kwiat pomarańczy Gardenia Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 by Hermes.

24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 Faubourg Eau de Parfum Edition Numero 24 marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Celine Magic Prince Matchabelli Cachet Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Caron Lady Caron Parfumerie Generale Corps et Ames Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Marc de la Morandiere Bleu de Chine Roberto Capucci Filly Brut Parfums Prestige Aphrodisia Penhaligon`s Jubilee Bouquet Jean Patou Normandie