Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

24 Faubourg Eau Delicate Hermes dla kobiet

24 Faubourg Eau Delicate Hermes dla kobiet

24 Faubourg Eau Delicate Hermes dla kobiet Zdjęcia

24 Faubourg Eau Delicate marki Hermes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 24 Faubourg Eau Delicate został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, drzewo sandałowe i liść laurowy.

Piżmo Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Drzewo sandałowe Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 24 Faubourg Eau Delicate by Hermes.

24 Faubourg Eau Delicate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Hermes 24 Faubourg Eau Delicate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Hermes 24 Faubourg Eau Delicate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 24 Faubourg Eau Delicate marki Hermes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 24 Faubourg Eau Delicate marki Hermes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Iceberg The Iceberg Fragrance Bijan Bijan With a Twist Cacharel Noa L`Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Vanilia Mango MNG Cut for Woman Schiaparelli Shocking E. Coudray Nohiba Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote DSH Perfumes Route d'Iris Schiaparelli Zut