Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Vanilla Flower Henri Bendel dla kobiet

Vanilla Flower Henri Bendel dla kobiet

lekko korzenny

Vanilla Flower marki Henri Bendel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i wanilia.

Nuty kwiatowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Flower by Henri Bendel.

Vanilla Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Vanilla Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Vanilla Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Flower marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Flower marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Guerlain Cherry Blossom Mango Mango Tattoo Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Rifat Ozbek Ozbek Henri Bendel Gardenia & Vanilla Peter Andre Mysterious Girl