Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Vanilla Flower Henri Bendel dla kobiet

Vanilla Flower Henri Bendel dla kobiet

lekko korzenny

Vanilla Flower marki Henri Bendel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe i wanilia.

Nuty kwiatowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Flower by Henri Bendel.

Vanilla Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Vanilla Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Vanilla Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Flower marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Flower marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Victoria`s Secret Mood Yearn Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Jo Malone Orange Blossom Oriflame Giordani Gold Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Annick Goutal Quel Amour! Pupa Very Flower Rosa Donna Karan Pure DKNY Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor Florascent Aqua Floralis 1er Mai