Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rare Mimosa Henri Bendel dla kobiet

Rare Mimosa Henri Bendel dla kobiet

żółtych kwiatów

Rare Mimosa marki Henri Bendel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza.

Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Mimosa by Henri Bendel.

Rare Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Rare Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Rare Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Mimosa marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Mimosa marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London Givenchy Very Irresistible Sensual Lancome Miracle White Nights Montana Suggestion Eau d`Or Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Cerruti Cerruti En Fleurs Estée Lauder Pleasures Summer Fun Adidas Floral Dream Juicy Couture Eau de Couture Kenzo Eau De Fleur de Thé Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Oriflame Delight