Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rare Mimosa Henri Bendel dla kobiet

Rare Mimosa Henri Bendel dla kobiet

żółtych kwiatów

Rare Mimosa marki Henri Bendel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza.

Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Mimosa by Henri Bendel.

Rare Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Rare Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Rare Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Mimosa marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Mimosa marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Jean Patou 1000 Barbie Barbie Super Model L`Erbolario Petali & Fiori Dorin Un Air de Damas Tubereuse Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Loewe Esencia Femme Donna Karan Essence Jasmine Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Stila Midnight Bloom The Body Shop Dreams Unlimited Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947