Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

ziołowy
kwaśny

Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, lima, bazylia i pieprz.

Grejpfrut Lima Bazylia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Persian Lime & Pepper by Henri Bendel.

Persian Lime & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Persian Lime & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Persian Lime & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Guess Guess Man Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Benetton Benetton Cold Jovoy Paris Hesperide Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Oriflame In Tune Oriflame Soul Lisa Hoffman French Clary Sage CnR Create Cancer for Men