Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

ziołowy
kwaśny

Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, lima, bazylia i pieprz.

Grejpfrut Lima Bazylia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Persian Lime & Pepper by Henri Bendel.

Persian Lime & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Persian Lime & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Persian Lime & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Creed Neroli Sauvage Guerlain L'Âme d'Un Héros Manuel Canovas L`ile Bleue Fresh Citron de Vigne Animale Animale Temptation for Men Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar O Boticario Homme.com Guerlain La Cologne Du Parfumeur Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Bath and Body Works Citron Dorin Roses des Vents Nord