Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

Persian Lime & Pepper Henri Bendel dla kobiet

ziołowy
kwaśny

Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, lima, bazylia i pieprz.

Grejpfrut Lima Bazylia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Persian Lime & Pepper by Henri Bendel.

Persian Lime & Pepper Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Persian Lime & Pepper, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Persian Lime & Pepper, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Persian Lime & Pepper marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Creed Neroli Sauvage Donna Karan DKNY Men Benetton Benetton Cold Philosophy Amen Demeter Fragrance Fiery Curry JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Caswell Massey Number Six Bourjois Masculine Evasion Bath House Bergamot and  Amber