Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Orange Flower Henri Bendel dla kobiet

Orange Flower Henri Bendel dla kobiet

mydlany

Orange Flower marki Henri Bendel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orange Flower został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Flower by Henri Bendel.

Orange Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Orange Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Orange Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Flower marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Flower marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Blue Mary Kay Journey Crabtree & Evelyn Summer Hill Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Victoria`s Secret Satin Rose de Mai B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Coach Peony Splash Clinique Clinique Happy Summer Spray Agatha Imperial Jade Ulric de Varens Mini Charm