Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

mydlany

Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, klementynka, tangeryna i lilia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Klementynka Tangeryna Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel.

Alien Eau de Toilette

Orange Blossom & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Paradise Passion Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Kenzo Ca Sent Beau Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Luciano Soprani Solo Rosa Novae Plus Pearl Silver Guerlain Insolence Eau Glacee LR Desperate Housewives Bree Lili Bermuda Petals S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Victoria`s Secret Endless Love Jeanne Arthes Boum Que Calor