Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

mydlany

Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, klementynka, tangeryna i lilia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Klementynka Tangeryna Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel.

Orange Blossom & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Dolce&Gabbana D&G Light Blue Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Laura Biagiotti Emotion Oilily Blue Sparkle Lancome Tresor Sheer Fragrance Marc Jacobs Lola So...? So…? Kiss me Ralph Lauren Summer Romance Revlon Pink Happiness Little Secrets Lise Watier Neon Love Desirable Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love