Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

Orange Blossom & Jasmine Henri Bendel dla kobiet

mydlany

Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, klementynka, tangeryna i lilia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Klementynka Tangeryna Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom & Jasmine by Henri Bendel.

Alien Eau de Toilette

Orange Blossom & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom & Jasmine marki Henri Bendel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Byblos Blu Light Fever Victoria`s Secret Pink Beach Givenchy Absolutely Givenchy Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Entre Filles Saison 1 Bath and Body Works Sparkling Peach Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Gin Tonic Happy Hour Women O Boticario Insensatez Hugo Boss Boss Orange Sunset Renato Balestra Diamante Nero