Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Cuiron pour Homme Helmut Lang dla mężczyzn

skórzany
tytoniowy
Cuiron pour Homme Helmut Lang dla mężczyzn Zdjęcia

Cuiron pour Homme marki Helmut Lang to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Cuiron pour Homme został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quest International. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są cynamon i pieprz; nutami bazy są labdanum, tytoń i zamsz.

Mandarynka Bergamotka

Cynamon Pieprz

Labdanum Tytoń Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuiron pour Homme by Helmut Lang.

Cuiron pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Helmut Lang Cuiron pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Helmut Lang Cuiron pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuiron pour Homme marki Helmut Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuiron pour Homme marki Helmut Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Serge Lutens Santal Blanc John Varvatos Vintage Robert Piguet Cravache 2007 Bois 1920 1920 Extreme Alain Delon Le Temps D`Aimer Le Labo Patchouli 24 Caswell Massey Sandalwood Cuba Paris Cuba Brown Cuba Paris Cuba Green Coty Imprevu Odin 03 Century Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver