Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Cuiron pour Homme Helmut Lang dla mężczyzn

skórzany
tytoniowy
Cuiron pour Homme Helmut Lang dla mężczyzn Zdjęcia

Cuiron pour Homme marki Helmut Lang to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Cuiron pour Homme został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quest International. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są cynamon i pieprz; nutami bazy są labdanum, tytoń i zamsz.

Mandarynka Bergamotka

Cynamon Pieprz

Labdanum Tytoń Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuiron pour Homme by Helmut Lang.

Cuiron pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Helmut Lang Cuiron pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Helmut Lang Cuiron pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuiron pour Homme marki Helmut Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuiron pour Homme marki Helmut Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Lancome Balafre Serge Lutens Santal Blanc Nautica Nautica Annick Goutal Eau de Monsieur Coty Stetson Fresh Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Miller Harris Feuilles de Tabac Frapin Passion Boisee Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Azzaro Azzaro