Marki » F-H » skórzane « Grupy

Cuiron (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn

Cuiron (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Cuiron (2014) Helmut Lang dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuiron (2014) marki Helmut Lang to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuiron (2014) został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, liść czarnej porzeczki, zamsz, nasiona marchwi, olibanum, labdanum, ambrette (piżmo ambrowe) i cedr.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Liść czarnej porzeczki Zamsz Nasiona marchwi Olibanum Labdanum Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuiron (2014) by Helmut Lang.

Cuiron (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Helmut Lang Cuiron (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Helmut Lang Cuiron (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuiron (2014) marki Helmut Lang. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuiron (2014) marki Helmut Lang reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Missoni Missoni Uomo Tom Ford Tuscan Leather Montana Parfum de Peau Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Boadicea the Victorious Complex Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Ayala Moriel Frangipanni Gloves Truefitt & Hill Spanish Leather Serge Lutens Cuir Mauresque Mona di Orio Cuir Lord`s Jester Zephyr