Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Surprise Heidi Klum dla kobiet

Surprise Heidi Klum dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3

Surprise marki Heidi Klum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Surprise został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są róża i magnolia; nutami bazy są drzewo sandałowe i benzoes.

Mandarynka Różowy pieprz

Róża Magnolia

Drzewo sandałowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Surprise by Heidi Klum.

Surprise Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Miałam tej zapach jakiś czas temu . Na pierwszy plan wybija się róża i to ona jest głównie wyczuwalna . Mogę określić te perfumy jako "różowe" . Takie wlasnie wzbudzają we mnie uczucia i z tym kolorem mi sie kojarzą (moze to przez kolor butelki) . Uważam że są nieco infantylne i uniwersalne. Dzienne. Jest to słodkie i miłe Surprise ale nic pozatym. Dla wielbicieli oryginalności i niszy -nie.

Lambi
Lambi

Róże to niewątpliwie ulubione kwiaty Heidi Klum. Ten zapach jest tego najlepszym dowodem. Na pierwszym planie róże w ogromnej ilości, dalej odrobina różowego pieprzu, w tle tli się drzewo sandałowe. Prawie wcale nie wyczuwam mandarynki. Choć nie jestem fanem różanych zapachów, to ten podoba mi się niebywale. Jest cudowny, intensywny, taki trochę pikantny. Bardzo trwały, nie jest duszący ani migrenogenny. Po prostu róże w świetnej oprawie.Doskonały na każdą porę roku, pobudza do życia, naprawdę...

Christina
Christina

Mam ten zapach od 2 tygodni.Powiem krótko - znam bardzo dużo ładniejszych. Nawet biorąc tylko pod uwagę grupę kwiatowo-owocową.Zapach bezpretensjonalny, dla mnie bardziej owocowy z nutami różanymi.Na pewno uniwersalny i doskonale będzie pasował na wiosnę i lato.Do lżejszych, kolorowych ubrań. Pasuje do osób raczej młodszych, które nie mają wyrobionego gustu zapachowego.Jest to zapach, jakich setki są na rynku. Niczym specjalnym się nie wyróżnia.I na pewno nie jest "niespodzianką", przynajmniej w tej branży.Jakość przeciętna, trwałośc przeciętna, cena (ufff) poniżej przeciętnej. I to główna zaleta zapachu.

Surprise by Heidi Klum 2.50 out of 5 based on 10 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Heidi Klum Surprise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Heidi Klum Surprise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Surprise marki Heidi Klum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Surprise marki Heidi Klum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Chanel Chance Eau Tendre Chanel Chance Bourjois Kobako Sensuelle Naomi Campbell Queen of Gold Bourjois Kobako Chloe Chloe Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Guerlain Shalimar Dior J`adore Beyonce Heat Calvin Klein Obsession Night Woman Rihanna Reb'l Fleur Chanel Chanel N°5 Kenzo Flower by Kenzo Calvin Klein Eternity Thierry Mugler Alien Essence Absolue Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Fragonard Juste un Baiser Hugo Boss Essence de Femme Halle Berry Reveal