Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Shine Heidi Klum dla kobiet

Shine Heidi Klum dla kobiet

żółtych kwiatów
Shine Heidi Klum dla kobiet Zdjęcia Shine Heidi Klum dla kobiet Zdjęcia Shine Heidi Klum dla kobiet Zdjęcia

Shine marki Heidi Klum to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Shine został wydany w 2011 roku. Shine stworzyli Aurelien Guichard, Jean Guichard i Olivier Pescheux. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i gruszka; nutami serca są konwalia, mimoza i słonecznik; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Różowy pieprz Gruszka

Konwalia Mimoza Słonecznik

Piżmo Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shine by Heidi Klum.

Baby Phat Golden Goddess

Shine Recenzje Perfum

Ann
Ann

Nuuuuda.
Bardzo bezpieczny, uniwersalny, "autobusowy" zapach. Nie odrzuca, jest gładki, słodkawy, subtelny i niebywale banalny. Raczej nikogo nie zachwyci (ani nie odrzuci), po prostu zapewni nam miłą, niezobowiązującą, elegancką mgiełkę. Czuję przede wszyskim mandarynkę na tonce i piżmie, ogółem słabiutko.
W skali od 1 do 5 dostałby u mnie marne 2, laczek jest jednak zarezerwowany dla dużo gorszych tworów.
Flaszka z tego co widzę ładna.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Sam zapach w sobie nie jest zły. Jest banalny. Dzienny. Nie odrzuca mnie, ale nie zachwyca. Jest nietrwały, ale pachnie ładnie...takimi owockami. Jest słodki...i nie bardzo się rozwija. Psikadełko na chude lata.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Heidi Klum Shine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Heidi Klum Shine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shine marki Heidi Klum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shine marki Heidi Klum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Calvin Klein Downtown Yves Rocher Rose Absolue Gucci Gucci Eau de Parfum Rihanna Reb'l Fleur Burberry London Chopard Wish Lady Gaga Fame Cacharel Amor Amor Calvin Klein CK One Bruno Banani Pure Woman Avon Celebre Naomi Campbell Cat Deluxe Naomi Campbell Naomi Campbell Diesel Loverdose Britney Spears Fantasy Chanel Allure eau de parfum Yardley Baroque Avon Far Away Sensual Embrace Zara Zara With Love