Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Prieto Cereza Haught Parfums dla kobiet i mężczyzn

Prieto Cereza Haught Parfums dla kobiet i mężczyzn

Prieto Cereza marki Haught Parfums to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Prieto Cereza został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jarekhye Covarrubias. Nutami głowy są ciemna czekolada, róża i irys; nutami serca są fiołek i wiśnia; nutami bazy są koniak, czerwone wino, paczula, benzoes i labdanum.

Ciemna czekolada Róża Irys

Fiołek Wiśnia

Koniak Czerwone wino Paczula Benzoes Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prieto Cereza by Haught Parfums.

Prieto Cereza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Haught Parfums Prieto Cereza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Haught Parfums Prieto Cereza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prieto Cereza marki Haught Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prieto Cereza marki Haught Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Serge Lutens Un Bois Vanille Kenzo Kenzo Amour Jette Joop By Night Jette Deborah Vaniglia Victoria`s Secret Amber Romance Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Corine de Farme M'zelle Marshmallow Farmacia SS. Annunziata Cara Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Hilde Soliani Vani Choc Lush American Cream