Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Yogini Harvey Prince dla kobiet

Yogini Harvey Prince dla kobiet

dymny

Yogini marki Harvey Prince to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yogini został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, liść czarnej porzeczki, konwalia, jaśmin, róża, ylang-ylang, drzewo sandałowe, kardamon, ambra, wanilia, kadzidło i mirra.

Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Konwalia Jaśmin Róża Ylang-ylang Drzewo sandałowe Kardamon Ambra Wanilia Kadzidło Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yogini by Harvey Prince.

Yogini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Yogini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Yogini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yogini marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yogini marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! Muse Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Rance 1795 Josephine Rochas Alchimie Avon Passion Dance Marks and Spencer Truly Cherish Monsoon Monsoon Remy Latour Lune d`Ete Serge Lutens Rose de Nuit Arno Sorel Shaman Femme Anne Klein Anne Klein 2 Amanda Lepore Amanda