Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Yogini Harvey Prince dla kobiet

Yogini Harvey Prince dla kobiet

dymny

Yogini marki Harvey Prince to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yogini został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, liść czarnej porzeczki, konwalia, jaśmin, róża, ylang-ylang, drzewo sandałowe, kardamon, ambra, wanilia, kadzidło i mirra.

Grejpfrut Liść czarnej porzeczki Konwalia Jaśmin Róża Ylang-ylang Drzewo sandałowe Kardamon Ambra Wanilia Kadzidło Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yogini by Harvey Prince.

Yogini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Yogini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Yogini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yogini marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yogini marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Delicious Night Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Lancaster Aquasun Giorgio Armani Onde Extase Avon Far Away Dreams Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette Antoine & Lili Holy Champa Roxana Illuminated Perfume Lyra Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Juliet Stewart Juliet