Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Temptress Harvey Prince dla kobiet

Temptress Harvey Prince dla kobiet

cynamonowy

Temptress marki Harvey Prince to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Temptress został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lawenda, dynia i cytrusy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i frezja; nutami bazy są gałka muszkatołowa, cynamon i ambra.

Lawenda Dynia Cytrusy

Jaśmin Ylang-ylang Frezja

Gałka muszkatołowa Cynamon Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temptress by Harvey Prince.

Temptress Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Temptress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Temptress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temptress marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temptress marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam Roberto Verino Verino Pour Homme Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Jovoy Paris Poudre Trish McEvoy Trish Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Alyssa Ashley Musk Burberry The Beat EDT Neotantric Manic Love for Her Morris Occhi Verdi Batik Stendhal Elixir Noir