Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Temptress Harvey Prince dla kobiet

Temptress Harvey Prince dla kobiet

cynamonowy

Temptress marki Harvey Prince to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Temptress został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lawenda, dynia i cytrusy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i frezja; nutami bazy są gałka muszkatołowa, cynamon i ambra.

Lawenda Dynia Cytrusy

Jaśmin Ylang-ylang Frezja

Gałka muszkatołowa Cynamon Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temptress by Harvey Prince.

Temptress Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Temptress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Temptress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temptress marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temptress marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Balenciaga Prelude Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Tommy Bahama Tommy Bahama Fresh Cannabis Rose Max Mara Le Parfum Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Adidas Adidas Pure Energy Lorenzo Villoresi Musk La Bouquetiere Embrasse Moi Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Nobile 1942 Anonimo Veneziano