Marki » F-H » drzewno - szyprowe « Grupy

Signature Harvey Prince dla kobiet

Signature Harvey Prince dla kobiet

Signature marki Harvey Prince to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Signature został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytrusy, japońska pomarańcza i różowy grejpfrut; nutami serca są jaśmin, lotos, tuberoza i wiciokrzew; nutami bazy są ambra, wanilia i paczula.

Cytrusy Japońska pomarańcza Różowy grejpfrut

Jaśmin Lotos Tuberoza Wiciokrzew

Ambra Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by Harvey Prince.

Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Aramis Aramis 900 Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Gianfranco Ferre Pontaccio 21 Christian Dior Midnight Poison Nautica Nautica Decleor Un Air de Java Roger & Gallet Vetyver Nasomatto Duro Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Coty Stetson Country Le Labo Patchouli 24 Cofinluxe Watt Blue