Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Petaly Noir Harvey Prince dla kobiet

Petaly Noir Harvey Prince dla kobiet

Petaly Noir marki Harvey Prince to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Petaly Noir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są konwalia i jaśmin; nutami serca są orchidea i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, ambra, piżmo i wanilia.

Konwalia Jaśmin

Orchidea Drzewo sandałowe

Paczula Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petaly Noir by Harvey Prince.

Petaly Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Petaly Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Petaly Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petaly Noir marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petaly Noir marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Mania Al-Rehab Al Hanouf Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Alviero Martini 1a Classe Woman Boucheron B Les Nereides Musc de Samarkand Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Lorenzo Villoresi Musk Salvador Dali Little Kiss Me Ghost Captivating Novae Plus Sky Blue Borsari Bouquet di Violette