Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Imperial Gardenia Harvey Prince dla kobiet

Imperial Gardenia Harvey Prince dla kobiet

Imperial Gardenia marki Harvey Prince to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Imperial Gardenia został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia.

Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperial Gardenia by Harvey Prince.

Imperial Gardenia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Imperial Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Imperial Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperial Gardenia marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperial Gardenia marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle L`Occitane en Provence Eau de Miel Victorio & Lucchino Hechizo Campos de Ibiza Agua de Rosas Prada No4 Fleurs d'Oranger Perry Ellis 360° Black for Women Perry Ellis Perry Black for Her Bruno Acampora Blu Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Blumarine Jus No.1 Blugirl Oriflame Lucia Bronnley White Dahlia