Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hello Harvey Prince dla kobiet

Hello Harvey Prince dla kobiet

Hello marki Harvey Prince to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hello został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka i biały grejpfrut; nutami serca są werbena cytrynowa i plumeria; nutami bazy są tahitiańska wanilia i piżmo.

Cytryna Mandarynka Biały grejpfrut

Werbena cytrynowa Plumeria

Tahitiańska wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hello by Harvey Prince.

Hello Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Hello, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Hello, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hello marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hello marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Givenchy Eau Torride Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Montale Aromatic Lime Cartier Eau de Cartier Concentree Benetton B. Clean Soft Comme des Garcons Energy C Lemon Creed Royal Ceylan Tommy Hilfiger Tommy JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Rasasi Chastity Men Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne