Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Eau de Creme Harvey Prince dla kobiet

Eau de Creme Harvey Prince dla kobiet

kakaowy
rumowy
Eau de Creme Harvey Prince dla kobiet Zdjęcia Eau de Creme Harvey Prince dla kobiet Zdjęcia

Eau de Creme marki Harvey Prince to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Eau de Creme został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, marakuja, wanilia, meksykańska czekolada, rum i paczula.

Cytrusy Marakuja Wanilia Meksykańska czekolada Rum Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Creme by Harvey Prince.

Eau de Creme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Eau de Creme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Eau de Creme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Creme marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Creme marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Mugler Innocent Secret Keiko Mecheri Gourmandises Montale Vanille Absolu Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Ayala Moriel Cabaret Laurence Dumont Vanille Patchouli Susanne Lang Sula Vanilla Blossom Payard Pistachio Ganache Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller