Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Coupling Harvey Prince dla kobiet

Coupling Harvey Prince dla kobiet

Coupling Harvey Prince dla kobiet Zdjęcia

Coupling marki Harvey Prince to kwiatowe perfumy dla kobiet. Coupling został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ogórek, dynia, jaśmin, aksamitka, paczula, wanilia, gałka muszkatołowa i gardenia.

Ogórek Dynia Jaśmin Aksamitka Paczula Wanilia Gałka muszkatołowa Gardenia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coupling by Harvey Prince.

Coupling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Coupling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Coupling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coupling marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coupling marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Alfred Sung Jewel Liz Claiborne Bora Bora Exotic Rochas Lumiere Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Coty Sand & Sable Fragonard Freesia Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Essentially Me Tangos Caron French Cancan D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Henri Bendel Rose Petals