Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ageless Harvey Prince dla kobiet

Ageless Harvey Prince dla kobiet

tropikalny
Ageless Harvey Prince dla kobiet Zdjęcia Ageless Harvey Prince dla kobiet Zdjęcia

Ageless marki Harvey Prince to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ageless został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ungerer & Company. Nutami głowy są mango, granat, różowy grejpfrut, ananas, jabłko i zielone liście; nutami serca są jaśmin, konwalia, kwiat wiśni i piwonia; nutami bazy są wyszukane drewna i wanilia.

Mango Granat Różowy grejpfrut Ananas Jabłko Zielone liście

Jaśmin Konwalia Kwiat wiśni Piwonia

Wyszukane drewna Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ageless by Harvey Prince.

Ageless Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harvey Prince Ageless, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harvey Prince Ageless, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ageless marki Harvey Prince. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ageless marki Harvey Prince reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Victoria`s Secret Supermodel Avon Dreamlife Bouquet Kenzo Ca Sent Beau Jacadi Jacadi Fille Bath and Body Works Sparkling Peach Steffen Schraut Steffen Schraut Clean Clean Summer Eau Fraiche Franck Olivier Sun Java for Women Arno Sorel Sham'n Love Joya FvsS: Composition No. 1 Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks