Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Destiny Woman Harley Davidson dla kobiet

Destiny Woman Harley Davidson dla kobiet

morski
Destiny Woman Harley Davidson dla kobiet Zdjęcia Destiny Woman Harley Davidson dla kobiet Zdjęcia Destiny Woman Harley Davidson dla kobiet Zdjęcia

Destiny Woman marki Harley Davidson to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Destiny Woman został wydany w 1999 roku. Destiny Woman stworzyli Philippe Bousseton i Sylvie Fischer. Nutami głowy są zielone liście, czerwone jagody, nuty morskie, mięta i bergamotka; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Zielone liście Czerwone jagody Nuty morskie Mięta Bergamotka

Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Destiny Woman by Harley Davidson.

Destiny Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harley Davidson Destiny Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harley Davidson Destiny Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Destiny Woman marki Harley Davidson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Destiny Woman marki Harley Davidson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat (La Collection Fragrances) Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Guerlain Purple Fantasy Lulu Guinness Lulu Guinness Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Calypso Christiane Celle Jasmin Callaghan Lilith Parfums 06130 Lierre Rose Jeanne Arthes Boum Muscat