Marki » F-H » « Grupy

Pompoos With Love Harald Gloockler dla kobiet

Pompoos With Love Harald Gloockler dla kobiet

Pompoos With Love marki Harald Gloockler to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum, brzoskwinia i neroli; nutami serca są orchidea, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i cedr.

Galbanum Brzoskwinia Neroli

Orchidea Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pompoos With Love by Harald Gloockler.

Pompoos With Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harald Gloockler Pompoos With Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harald Gloockler Pompoos With Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pompoos With Love marki Harald Gloockler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pompoos With Love marki Harald Gloockler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sergio Tacchini Stile Vapro International Corvette Red Royall Fragrances Royall Muske Paul Smith Paul Smith Man Nicolas Danila Arabian Gardens Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Burberry Society Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Montale Mango Manga IKKS IKKS Little Woman