Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Wicked Style Love został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są gruszka, nektarynka i mangostan; nutami serca są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy, lotos i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne, drzewo sandałowe, paczula, pralina i piżmo.

Gruszka Nektarynka Mangostan

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lotos Fiołek

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Paczula Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Love by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Splash for Women Les Copains Papillon Gin Tonic Gin Tonic Woman Diesel Diesel Zero Plus Feminine Jacadi Jacadi Mademoiselle Celine Collection Pastel Cafe Parfums Cafeina Franck Olivier Passion Tommy Bahama Set Sail South Seas Montale Pure Gold Aloha Beauty Hawaiian Plumeria MOR Lychee Flower