Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Wicked Style Love Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Wicked Style Love został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są gruszka, nektarynka i mangostan; nutami serca są osmantus, kwiat afrykańskiej pomarańczy, lotos i fiołek; nutami bazy są nuty drzewne, drzewo sandałowe, paczula, pralina i piżmo.

Gruszka Nektarynka Mangostan

Osmantus Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lotos Fiołek

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Paczula Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Love by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Wicked Style Love marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Women Cacharel Promesse Eau Fraîche Caron Eaux de Caron Forte Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Victoria`s Secret Heavenly Kiss Fragonard Caresse Gres Cabotine Rose Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Kristel Saint Martin Orientalia Fresh Memoirs of a Geisha