Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers dla kobiet

Mam: 2

wodny
Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Barel. Nutami głowy są bergamotka, Śliwka, szampan i pomelo; nutami serca są lotos, lilia wodna i róża; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Bergamotka Śliwka Szampan Pomelo

Lotos Lilia wodna Róża

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Gres Caline Esprit Esprit Collection Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Mojo Be Sexy Aquolina Tweety Shiseido Zen Summer Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Ella Mikao Yujin Floa Oscar de la Renta Oscar Tropical