Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Wicked Style Baby został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są frezja, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, plumeria i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Frezja Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Plumeria Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Baby by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Versace Bright Crystal Jennifer Lopez Live Luxe Emanuel Ungaro Apparition Crabtree & Evelyn Nadira S. Cute Luxe Berry Passion Red Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Ella Mikao Yujin Ectasy Voluspa Green Datura Corine de Farme High School Musical Oriflame Cherries Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh