Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Wicked Style Baby został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są frezja, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, plumeria i orchidea; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Frezja Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Plumeria Orchidea

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Baby by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Wicked Style Baby marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx pure Life Woman Oscar de la Renta Red Orchid Fendi Fantasia Fendi Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Oriflame Miss O Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Oriflame Pop Glam Electric Yellow GianMarco Venturi Girl Iceberg Iceberg Lancome Tresor Sheer Fragrance Romane Jet 365 Long Weekend Jil Sander Sensual Jil