Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers dla kobiet

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers dla kobiet Zdjęcia

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music marki Harajuku Lovers to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są frezja, zielone jabłko i gruszka; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i orchidea; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, nuty drzewne i piżmo.

Frezja Zielone jabłko Gruszka

Jaśmin Wiciokrzew Orchidea

Drzewo kaszmirowe Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music marki Harajuku Lovers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music marki Harajuku Lovers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Rochas Poupee Narciso Rodriguez Essence Avon C'est Moi Celine Dion Spring in Provence Boadicea the Victorious Noble Smell Bent 2010 Costes Costes 2 Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Daisy Fuentes Dianoche Night Teo Cabanel Early Roses